MEAN WELL NDR-120-24
Code: NDR-120-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.59 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 88%
Output current: 5A
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výstupního napětí
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN, slim
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 24...28V DC
Řada výrobce: NDR-120
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x125,2x113,5mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: slim
Výkon: 0,12kW
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 127...370V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Řada výrobce: NDR-120
Výstupní napětí: 24V DC