MEAN WELL LRS-1200-48
Code: LRS-1200-48
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 25A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: LRS-1200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 225x124x41mm
Výkon: 1,2kW
Výstupní napětí: 48V DC