MEAN WELL LRS-1200-36
Code: LRS-1200-36Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 1.28 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 94% |
| Output current: | 33,3A |
| Doplňkové funkce: | remote sense, nucené chlazení - ventilátor |
| Druh napájecí zdroje: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Napájecí napětí: | 180...305V AC, 250...431V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Řada výrobce: | LRS-1200 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 225x124x41mm |
| Výkon: | 1,2kW |
| Výstupní napětí: | 36V DC |
| The item has been sold out… | |




