MEAN WELL LRS-1200-12
Code: LRS-1200-12
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.28 kg
Availability: On request
Efficiency: 91%
Output current: 92A
Doplňkové funkce: remote sense, nucené chlazení - ventilátor
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 180...305V AC, 250...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: LRS-1200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 225x124x41mm
Výkon: 1,2kW
Výstupní napětí: 12V DC