MEAN WELL LPS-100-15
Code: LPS-100-15
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.43 kg
Availability: On request
Efficiency: 80%
Output current: 6,7A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: zástrčka rozteč 3,96mm
Napájecí napětí: 88...264V AC, 248...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -10...60°C
Rozsah výstupních napětí: 13,5...18V DC
Řada výrobce: LPS-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 222x62x32mm
Výkon: 100,5W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 100,5W
Napájecí napětí: 248...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 6,7A
Pracovní teplota: -10...60°C
Účinnost: 80%
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 222x62x32mm
Řada výrobce: LPS-100
Související produkty: VHR-8N
Výstupní napětí: 15V DC