MEAN WELL LPF-40D-54
Code: LPF-40D-54
On request
The item has been sold out…
Warranty: 24
Weight: 0.45 kg
Availability: On request
Efficiency: 89%
Output current: 0,76A
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 32,4...54V DC
Řada výrobce: LPF-40
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 162,5x43x32mm
Výkon: 41,04W
Výstupní napětí: 54V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 41,04W
Výstupní proud: 0,76A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 162,5x43x32mm
Řada výrobce: LPF-40
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 89%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 54V DC