MEAN WELL LPF-25D-54
Code: LPF-25D-54
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.4 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 86%
Output current: 0,47A
Pracovní teplota: -35...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 29,7...54V DC
Řada výrobce: LPF-25
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 148x40x32mm
Výkon: 25,38W
Výstupní napětí: 54V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 25,38W
Výstupní proud: 0,47A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 148x40x32mm
Řada výrobce: LPF-25
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -35...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 86%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 54V DC