MEAN WELL LPF-16D-15
Code: LPF-16D-15
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 0.21 kg
Availability: On request
Efficiency: 83%
Output current: 1,07A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -35...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 8,25...15V DC
Řada výrobce: LPF-16
Stupeň krytí: IP30
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 148x40x32mm
Výkon: 16,05W
Výstupní napětí: 15V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 16,05W
Výstupní proud: 1,07A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP30
Vnější rozměry: 148x40x32mm
Řada výrobce: LPF-16
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -35...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 83%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC