MEAN WELL LPC-35-1050
Code: LPC-35-1050
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 0.34 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 85%
Output current: 1,05A
Druh krytu: 975A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Řada výrobce: LPC-35
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 148x40x30mm
Výkon: 31,5W
Výstupní napětí: 9...30V DC
Délka vývodů: 0,6m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 31,5W
Výstupní proud: 1,05A
Napájecí napětí: 127...370V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 148x40x30mm
Řada výrobce: LPC-35
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -30...70°C
Elektrické připojení: vodiče 600mm
Počet výstupů: 1
Účinnost: 85%
Druh krytu: 975A