MEAN WELL LOP-400-18
Code: LOP-400-18
Warranty: 24
Weight: 0.39 kg
Availability: On request
Output current: 22,2A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-400
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,4kW
Výstupní napětí: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,4kW
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-400
Výstupní napětí: 18V DC