MEAN WELL LOP-300-48
Code: LOP-300-48
Warranty: 24
Weight: 0.21 kg
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 4,2A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Rozsah výstupních napětí: 45,6...50,4V DC
Řada výrobce: LOP-300
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 300W
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-300
Výstupní napětí: 48V DC
Účinnost: 94%