MEAN WELL LOP-300-15
Code: LOP-300-15
Warranty: 24
Weight: 0.21 kg
Availability: On request
Efficiency: 93%
Output current: 9,4A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Rozsah výstupních napětí: 14,3...15,8V DC
Řada výrobce: LOP-300
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 300W
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Účinnost: 93%
Řada výrobce: LOP-300
Výstupní napětí: 15V DC