MEAN WELL LOP-200-36
Code: LOP-200-36
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.21 kg
Availability: On request
Doplňkové funkce: doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0.2kW
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0.2kW
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Řada výrobce: LOP-200
Výstupní napětí: 36V DC