MEAN WELL HRP-600N3-24
Code: HRP-600N3-24
Availability: On request
Efficiency: 88%
Output current: 27A
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 21,6...28,8V DC
Řada výrobce: HRP-N3
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 218x105x61,5mm
Výkon: 648W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 648W
Výstupní proud: 27A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 218x105x61,5mm
Řada výrobce: HRP-N3
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Výstupní napětí: 24V DC