MEAN WELL HRP-300N3-12
Code: HRP-300N3-12
Warranty: 24
Weight: 0.9 kg
Availability: On request
Efficiency: 88%
Output current: 27A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, remote sense
Druh krytu: 980A
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 10,2...13,8V DC
Řada výrobce: HRP-N3
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 199x105x41mm
Výkon: 324W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 324W
Výstupní proud: 27A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 199x105x41mm
Řada výrobce: HRP-N3
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Druh krytu: 980A
Doplňkové funkce: remote sense
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 12V DC