MEAN WELL HRP-200-7.5
Code: HRP-200-7.5
Warranty: 24
Weight: 0.76 kg
Availability: On request
Efficiency: 86%
Output current: 26,7A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 902E
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 6,8...9V DC
Řada výrobce: HRP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Výkon: 200,3W
Výstupní napětí: 7,5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 200,3W
Výstupní proud: 26,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Řada výrobce: HRP-200
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Druh krytu: 902E
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 7,5V DC