MEAN WELL HRP-200-3.3
Code: HRP-200-3.3
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.76 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 80%
Output current: 40A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 902E
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 2,8...3,8V DC
Řada výrobce: HRP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Výkon: 132W
Výstupní napětí: 3,3V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 132W
Výstupní proud: 40A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Řada výrobce: HRP-200
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 80%
Druh krytu: 902E
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 3,3V DC