MEAN WELL HRP-150-36
Code: HRP-150-36
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.24 kg
Availability: On request
Efficiency: 89%
Output current: 4,3A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 901
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 28,8...39,6V DC
Řada výrobce: HRP-150
Související produkty: DRP-03, DRL-02
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 159x97x38mm
Výkon: 154,8W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 154,8W
Výstupní proud: 4,3A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 159x97x38mm
Řada výrobce: HRP-150
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%
Druh krytu: 901
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 120...370V DC
Související produkty: DRP-03
Výstupní napětí: 36V DC