MEAN WELL HLP-60H-36
Code: HLP-60H-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 0.21 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90%
Output current: 1...1,7A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: zástrčka rozteč 3,96mm
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 33...40V DC
Řada výrobce: HLP-60H
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 147x53x27mm
Výkon: 61,2W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 61,2W
Výstupní proud: 1...1,7A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Vnější rozměry: 147x53x27mm
Řada výrobce: HLP-60H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu
Účinnost: 90%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 36V DC