MEAN WELL HLN-60H-48B
Code: HLN-60H-48B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 0.42 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90,5%
Output current: 1,3A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...50°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 44...53V DC
Řada výrobce: HLN-60H
Stupeň krytí: IP64
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 161x61,5x35mm
Výkon: 62,4W
Výstupní napětí: 48V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 62,4W
Výstupní proud: 1,3A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP64
Vnější rozměry: 161x61,5x35mm
Řada výrobce: HLN-60H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...50°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 90,5%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 48V DC