MEAN WELL HLG-80H-12
Code: HLG-80H-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 0.83 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 88%
Output current: 5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 997A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče FG L N
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HLG
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 195,6x61,5x38,8mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 12V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 60W
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Řada výrobce: HLG
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm FG L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Účinnost: 88%
Režimy práce: proudový zdroj
Druh krytu: 997A
Výstupní napětí: 12V DC