MEAN WELL HLG-60H-20B
Code: HLG-60H-20B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.71 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 89%
Output current: 3A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HLG B
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 171x61,5x36,8mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 20V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 60W
Výstupní proud: 3A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Řada výrobce: HLG B
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 89%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 20V DC