MEAN WELL HLG-600H-48AB
Code: HLG-600H-48AB
On request
The item has been sold out…
Warranty: 24
Weight: 3.98 kg
Availability: On request
Efficiency: 96%
Output current: 6,2...12,5A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče PE L N
Pracovní teplota: -40...90°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 40,8...50,4V DC
Řada výrobce: HLG-600H
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 280x144x48,5mm
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 48V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 600W
Výstupní proud: 6,2...12,5A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 280x144x48,5mm
Řada výrobce: HLG-600H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...90°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm PE L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 96%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 48V DC