MEAN WELL HLG-600H-48A
Code: HLG-600H-48A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 3.89 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 96%
Output current: 6,2...12,5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, přídavný výstup standby 5V DC, nastavení výstupního proudu a napětí, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 40,8...50,4V DC
Řada výrobce: HLG A
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 144x280x48,5mm
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 48V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 600W
Výstupní proud: 6,2...12,5A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 144x280x48,5mm
Řada výrobce: HLG A
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Účinnost: 96%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 48V DC