MEAN WELL HLG-150H-24AB
Code: HLG-150H-24AB
Availability: On request
Efficiency: 93%
Output current: 6,3A
Použití: LED
Pracovní teplota: -40...90°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 24V DC