MEAN WELL HLG-150H-12AB
Code: HLG-150H-12AB
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 1.13 kg
Availability: On request
Efficiency: 91,5%
Output current: 12,5A
Doplňkové funkce: ovládací vstup 0-10V DC/PWM
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OCP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pracovní teplota: -40...90°C
Režimy práce: konstantní proud+napětí
Řada výrobce: HLG-150H
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 12V DC