MEAN WELL HEP-240-15A
Code: HEP-240-15A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 pcs)
Warranty: 24
Weight: 1.29 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90%
Output current: 7,5...15A
Pracovní teplota: -55...70°C
Rozsah výstupních napětí: 14...16V DC
Řada výrobce: HEP-240
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 244,2x68x38,8mm
Výkon: 225W
Výstupní napětí: 15V DC
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 225W
Výstupní proud: 7,5...15A
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: HEP-240
Pracovní teplota: -55...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 90%
Výstupní napětí: 15V DC