MEAN WELL HEP-2300-380W
Code: HEP-2300-380W
Availability: On request
Efficiency: 95,5%
Output current: 6,05A
Druh krytu: 293A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: vodiče, vodiče PE L N
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 260...400V DC
Řada výrobce: HEP-2300-HV
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 447x280x91mm
Výkon: 2,3kW
Výstupní napětí: 380V DC
Délka vývodů: 0,3m, 0,35m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 2,3kW
Výstupní proud: 6,05A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 447x280x91mm
Řada výrobce: HEP-2300-HV
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 350mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95,5%
Napájecí napětí: 250...431V DC
Výstupní napětí: 380V DC
Druh krytu: 293A