MEAN WELL HEP-2300-230
Code: HEP-2300-230
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 12.5 kg
Availability: On request
Efficiency: 95,5%
Output current: 10A
Druh krytu: 293A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 90...305V AC, 250...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 170...260V DC
Řada výrobce: HEP-2300-HV
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 447x280x91mm
Výkon: 2,3kW
Výstupní napětí: 230V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 2,3kW
Výstupní proud: 10A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 447x280x91mm
Řada výrobce: HEP-2300-HV
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95,5%
Napájecí napětí: 250...431V DC
Výstupní napětí: 230V DC
Druh krytu: 293A