MEAN WELL HEP-1000-100
Code: HEP-1000-100
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 4 kg
Availability: On request
Efficiency: 95%
Output current: 10A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 90...305V AC, 250...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 100...125V DC
Řada výrobce: HEP-1000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 310x144x48,5mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 100V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1kW
Výstupní proud: 10A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 310x144x48,5mm
Řada výrobce: HEP-1000
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%
Napájecí napětí: 250...431V DC
Výstupní napětí: 100V DC