MEAN WELL GST90A24-P1M
Code: GST90A24-P1M
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.41 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,5
Max. výstupní proud: 3,75A
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -30...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 145x60x32mm
Výkon: 90W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 3,75A
Druh vývodu: 5,5/2,5
Výkon: 90W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 145x60x32mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 90%
Polarizace: plus uprostřed
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC