MEAN WELL GST18E12-P1J
Code: GST18E12-P1J
Additional parameters
Category: DC/DC Converters
Warranty: 24
Weight: 0.21 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 86%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupní proud: 1,5A
Napájecí napětí: 85...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -30...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Výkon: 18W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Max. výstupní proud: 1,5A
Výkon: 18W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Ochrana: proti přepětí OVP
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Účinnost: 86%
Provedení konektoru: přímý
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -30...70°C
Konektory pro stát: Evropa
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 85...264V AC
Výstupní napětí: 12V DC