MEAN WELL GST160A24-R7B
Code: GST160A24-R7B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.7 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 93%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupní proud: 6,67A
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: -30...70°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 175x72x35mm
Výkon: 160W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 6,67A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 160W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 175x72x35mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 93%
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC