MEAN WELL GSM60A15-P1J
Code: GSM60A15-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.33 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 88,5%
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 4A
Napájecí napětí: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 4A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 60W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 88,5%
Polarizace: plus uprostřed
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 15V DC