MEAN WELL GSM220B24-R7B
Code: GSM220B24-R7B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Warranty: 24
Weight: 1.12 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 93,5%
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupní proud: 9,2A
Napájecí napětí: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -30...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 210x85x46mm
Výkon: 221W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 9,2A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 221W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 210x85x46mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 93,5%
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 24V DC