MEAN WELL GS15E-5P1J
Code: GS15E-5P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Additional parameters
Category: DC/DC Converters
Warranty: 24
Weight: 0.18 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 78%
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupní proud: 0,83A
Napájecí napětí: 90...264V AC, 135...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...50°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 34x71x50mm
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Max. výstupní proud: 0,83A
Výkon: 15W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Vnější rozměry: 34x71x50mm
Ochrana: protizkratové SCP
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Účinnost: 78%
Napájecí napětí: 135...370V DC
Pracovní teplota: 0...50°C
Konektory pro stát: Evropa
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 18V DC