MEAN WELL GS15B-4P1J
Code: GS15B-4P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.2 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 85%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 1A
Napájecí napětí: 90...264V AC, 135...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...50°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 100x58,5x32,8mm
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 1A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 15W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Pracovní teplota: 0...50°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 85%
Polarizace: plus uprostřed
Výstupní napětí: 15V DC