MEAN WELL GS15A-2P1J
Code: GS15A-2P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.2 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 80%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 1,66A
Napájecí napětí: 90...264V AC, 135...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...50°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 100x58,5x32,8mm
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 9V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 1,66A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 15W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Pracovní teplota: 0...50°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 80%
Napájecí napětí: 135...370V DC
Režimy práce: napěťový zdroj
Polarizace: plus uprostřed
Výstupní napětí: 9V DC