MEAN WELL GP50A14E-R1B
Code: GP50A14E-R1B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.5 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 84,5%
Output current: 4A
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: DIN 5pin
Napájecí napětí: 90...264V AC, 135...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: -20...70°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 146x75,5x43mm
Výkon: 50W
Výstupní napětí: 5V DC
Výstupní napětí 2: 15V DC
Výstupní napětí 3: -15V DC
Výstupní proud 2: 1,5A
Výstupní proud 3: 0,5A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh vývodu: DIN 5pin
Výkon: 50W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 146x75,5x43mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 84,5%
Napájecí napětí: 135...370V DC
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní proud: 4A
Výstupní napětí 2: 15V DC
Výstupní napětí: 5V DC
Výstupní proud 2: 1,5A
Výstupní napětí 3: -15V DC
Výstupní proud 3: 0,5A