MEAN WELL GP25A13A-R1B
Code: GP25A13A-R1B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.38 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 80%
Output current: 2,5A
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: DIN 5pin
Napájecí napětí: 90...264V AC, 135...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: -20...70°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 107,5x67x36mm
Výkon: 28,1W
Výstupní napětí: 5V DC
Výstupní napětí 2: 12V DC
Výstupní napětí 3: -5V DC
Výstupní proud 2: 1,2A
Výstupní proud 3: 0,3A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní proud: 2,5A
Druh vývodu: DIN 5pin
Výkon: 28,1W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Vnější rozměry: 107,5x67x36mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 80%
Napájecí napětí: 135...370V DC
Výstupní napětí 2: 12V DC
Výstupní proud 2: 1,2A
Výstupní napětí 3: -5V DC
Výstupní proud 3: 0,3A
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 5V DC