MEAN WELL GC330A48-C4P
Code: GC330A48-C4P
On request
The item has been sold out…
Warranty: 24
Weight: 1.42 kg
Availability: On request
Efficiency: 93,5%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, Li-Ion, GEL (gelový)
Druh vývodu: AMP 1-480702-0
Max. nabíjecí proud: 4,8A
Nabíjené kapacity: 20...65Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Použití: akumulátor 48V
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výstupní napětí: 54,4V DC
Druh akumulátoru: Li-Ion
Nabíjené kapacity: 20...65Ah
Druh vývodu: AMP 1-480702-0
Účinnost: 93,5%
Použití: akumulátor 48V
Výstupní napětí: 54,4V DC
Max. nabíjecí proud: 4,8A