MEAN WELL GC330A36-C4P
Code: GC330A36-C4P
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Warranty: 24
Weight: 1.38 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 93,5%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, Li-Ion, GEL (gelový)
Druh vývodu: AMP 1-480702-0
Max. nabíjecí proud: 6,4A
Nabíjené kapacity: 20...65Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Použití: akumulátor 36V
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výstupní napětí: 40,8V DC
Druh akumulátoru: Li-Ion
Nabíjené kapacity: 20...65Ah
Druh vývodu: AMP 1-480702-0
Účinnost: 93,5%
Použití: akumulátor 36V
Výstupní napětí: 40,8V DC
Max. nabíjecí proud: 6,4A