MEAN WELL GC30B-6P1J
Code: GC30B-6P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Chargers
Warranty: 24
Weight: 0.3 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 80%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, GEL (gelový)
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. nabíjecí proud: 1,04A
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 28,6V DC
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Max. nabíjecí proud: 1,04A
Výkon: 30W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Účinnost: 80%
Výstupní napětí: 28,6V DC