MEAN WELL GC120A48-AD1
Code: GC120A48-AD1
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Chargers
Warranty: 24
Weight: 0.65 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 91%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné
Druh vývodu: ANDERSON
Max. nabíjecí proud: 2,21A
Nabíjené kapacity: 10...35Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Použití: akumulátor 48V
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výstupní napětí: 54,4V DC
Max. nabíjecí proud: 2,21A
Nabíjené kapacity: 10...35Ah
Druh vývodu: ANDERSON
Účinnost: 91%
Použití: akumulátor 48V
Výstupní napětí: 54,4V DC