MEAN WELL BIC-2200-12
Code: BIC-2200-12
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 2.96 kg
Availability: On request
Efficiency: 90%
Output current: 180A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: BIC-2200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 330x140x41mm
Výkon: 2160W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 2160W
Řada výrobce: BIC-2200
Pracovní teplota: -30...70°C