Lunatone 24033444
Code: 24033444Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.3 kg |
| Availability: | On request |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 98x17,5x56mm |
| Výkon: | 5,3W |
| The item has been sold out… | |




