LED NEON blue 24V / 8W silicone IP67 DE1217 3m double-sided outlet to the left
Code: PR2472Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LED technology |
|---|---|
| Weight: | 0.231 kg |
| Availability: | In stock |
| Color: | Blue |
| Dimension width: | 12 mm |
| Dimension length: | 5000 mm |
| Dimension height: | 17 mm |
| Coil: | 3 m |
| Operating voltage: | 0 V |
| Power consumption / m: | 8 W |
| Degree of IP protection: | 67 |
| Warranty period in months: | 24 |
| Cutting to size - sheets: | No |
| Cutting to size - profiles: | No |



-1.jpg?68d3d670)