KGP ELECTRONICS XSV100W48CG
Code: XSV100W48CG
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 pcs)
Warranty: 24
Weight: 0.45 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 88%
Output current: 2,5A
Použití: LED
Pracovní teplota: -25...50°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 305x30x21mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 48V DC