INVENTRONICS 6977770438651
Code: 6977770438651Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 1.51 kg |
| Availability: | On request |
| Output current: | 1,8A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -25...60°C |
| Řada výrobce: | OT FIT |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 300W |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)