INVENTRONICS 6977770438637
Code: 6977770438637Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.92 kg |
| Availability: | On request |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | vodiče |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -40...50°C |
| Řada výrobce: | OT FIT |
| Stupeň krytí: | IP66 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 150W |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)